Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .

 

Stavby

Naše stavební firma STAVO - Karel Černoch s.r.o. nabízí zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Projekční kancelář STAVOATELIÉR

Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace staveb od ideové studie, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, až po dokumentaci provedení stavby. Atelier se zabývá projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, projekty rekonstrukcí stavby, projekty půdních vestaveb. Nabízíme katalogové i atypické projekty rodinných domů. Poradíme s výběrem pozemku, projektu, osazením domu na pozemek nebo se změnami ve stávající projektové dokumentaci. Dle požadavku klienta dodáme stavbu na klíč. Více se dozvíte na webových stránkách projekční kanceláře stavoatelier.webnode.cz/
Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.

       

Autorizovaný dodavatel firmy TERMOLUX - okna, dveře

TERMOLUX, s.r.o. je česká výrobní a obchodní společnost, založená v červnu roku 1991 ve Valašském Meziříčí. Od roku 1999 má firma zavedený a certifikovaný systém jakosti podle ISO 9001 a mimo jiné se zaměřuje na minimalizaci negativních dopadů své činnosti na životní prostředí.

Mezi tři hlavní výrobní programy patří:

  • Plastové profily - výroba profilů pro širokou škálu použití.
  • Plastové okna a dveře - na výrobu jsou použity vlastní 7-mi komorové okenní profily, které si firma přímo vyrábí!

 


Kontakt

STAVO-Karel Černoch s.r.o.

Malá strana 31
Suchdol nad Odrou
742 01


+420556736117